PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Galerie zdjęć i materiały wideo
Autor:Publikacja: Ewelina Walczak

Prezydent RP Andrzej Duda we Włoszczowej

 

Już na trzeci dzień, po oficjalnym ogłoszeniu zamiaru ubiegania się o reelekcję, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odwiedził ziemię świętokrzyską i w piątek 7 lutego br. spotkał się z mieszkańcami Włoszczowy oraz licznie przybyłymi delegacjami z terenu całego województwa.
,,Wiem, że pani marszałek Elżbieta Witek wydała dzisiaj zarządzenie ws. wyborów prezydenckich i te wybory odbędą się 10 maja – powiedział w środę w Lubartowie Prezydent Andrzej Duda. Tak proszę państwa, będę kandydował, bardzo mi zależy na tym, żeby rozwój Polski, który w ostatnich latach tak dobrze postępuje, nadal trwał. Bardzo mi zależy na tym, żeby rząd, który w moim przekonaniu dobrze rządzi Polską, bardzo skutecznie prowadzi nasze sprawy gospodarcze, który dobrze realizuje powierzone mu zadania, ale także zobowiązania wyborcze, które kiedyś były także i moimi zobowiązaniami, żeby ten rząd mógł dalej realizować swoją misję, przedstawiając dobre projekty ustaw, które będą przyjmowane przez prezydenta, bo mamy ten sam program”.
Starosta staszowski Józef Żółciak, został zaproszony do ścisłego grona osób, które spotkały się z prezydentem Andrzejem Dudą, po zakończeniu oficjalnego spotkania z mieszkańcami, jakie odbyło się w hali sportowej miejscowego OSiR-u. Starosta Józef Żółciak zaprosił prezydenta Andrzeja Dudę do złożenia wizyty na ziemi staszowskiej. ,,Bylibyśmy niezmiernie radzi ponownie gościć Pana Prezydenta na ziemi staszowskiej, podobnie jak to było w dniu 30 marca 2017 roku” – powiedział starosta zwracając się do prezydenta Andrzeja Dudy. Oficjalne zaproszenie zostanie przesłane w najbliższych dniach.

Tekst: Jan Mazanka
Foto: Lucjan Piotrowski

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje