PowiatStaszowski

Home / Kontakt
Autor:Publikacja: leon

Kontakt

 

Starostwo Powiatowe w Staszowie

ul. Józefa Piłsudskiego 7

28 – 200 Staszów woj. świętokrzyskie POLSKA

  • Telefon: 15 864 27 65 , 15 866 50 00
  • Fax: 15 864 22 11
  • E-mail: powiat@staszowski.eu
  • Adres skrytki epuap /4u4p46dlwz/skrytka

 

 Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek 7:30 – 15:30
Wtorek 8:00 – 16:00
Środa 7:30 – 15:30
Czwartek 7:30 – 15:30
Piątek 7:3015:30

 

Kasa Starostwa czynna: Poniedziałek-Piątek   8:0014:00

Starostwo Powiatowe

NIP: 866-14-58-065
REGON: 830 413 490
Rachunek bankowy: BS Staszów 23 9431 0005 2001 0021 8199 0001


Powiat Staszowski 

NIP: 866-17-09-857
REGON: 830409241

 

SPIS NUMERÓW TELEFONÓW STAROSTWA POWIATOWEGO W STASZOWIE

POKÓJ

PRACOWNICY

NUMERY TELEFONU

EMAIL

17

JÓZEF ŻÓŁCIAK – STAROSTA

(15) 866-50-38

starosta@staszowski.eu

19

LESZEK GUZAL – WICESTAROSTA

(15) 866-50-38

wicestarosta@staszowski.eu

18

BOŻENA BIAŁEK – SEKRETARIAT

(15) 866-50-38

(15) 866 5000
Fax.
(15) 864-22-11

powiat@staszowski.eu

16

JAN SIKORA – SEKRETARZ

(15) 866-50-36

sikoraj@staszowski.eu

26

WALDEMAR WOŁCZYŃSKI – POW. RZECZ. KONS.

(15) 866-50-64

prk@staszowski.eu

P3

PRZEMYSŁAW JUDA– INSP. OCHRONY DAN.OS.

(15) 866-50-91

judap@staszowski.eu

WYDZIAŁ ORGANIZACJI I NADZORU

32

ANDRZEJ GÓRSKI – NACZELNIK

(15) 866-50-58

gorskia@staszowski.eu

37

Marcin Bąk

(15) 866-50-66

bakm@staszowski.eu

38

Laura Stachniak

(15) 866-50-67

stachniakl@staszowski.eu

15

Dominika Zybała
Joanna Jop

(15) 866-50-41

zybalad@staszowski.eu

jopa@staszowski.eu

31

Aneta Stolarska

(15) 866-50-59

stolarskaa@staszowski.eu

14

Dorota Sitowska – KIEROWNIK BIURA RADY
Bożena Winiarczyk, Agata Cepil

(15) 866-50-11

sitowskad@staszowski.eu

27

Robert Dziedzic
Piotr Macugowski

(15) 866-50-63

dziedzicr@staszowski.eu
Lucjan Piotrowski

(15) 866-50-73

WYDZIAŁ EDUKACJI, KULTURY I SPORTU

34

GRZEGORZ WÓJCIKOWSKI – NACZELNIK

(15) 866-50-56

wojcikowskig@staszowski.eu

35

Marzena Krześ-Guzikowska
Justyna Szczepanik

(15) 866-50-55

guzikowskam@staszowski.eu

szczepanikj@staszowski.eu

36

Bożena Mazur
Dorota Makuch

(15) 866-50-54

mazurb@staszowski.eu

makuchd@staszowski.eu

WYDZIAŁ PROMOCJI I WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ

29

JAN MAZANKA – NACZELNIK

(15) 866-50-61

30

Ewelina Walczak
Paulina Majczak
Aleksandra Konefał

(15) 866-50-60

walczake@staszowski.eu

majczakp@staszowski.eu

konefala@staszowski.eu

WYDZIAŁ FINANSOWY

23

JOLANTA PIOTROWSKA – SKARBNIK POWIATU

(15) 866-50-33

piotrowskaj@staszowski.eu

24

Marta Pyrek- GŁÓWNY KSIĘGOWY

(15) 866-50-33

pyrekm@staszowski.eu

20

Małgorzata Urbańska
Agnieszka Wach

(15) 866-50-42

urbanskam@staszowski.eu

wacha@staszowski.eu

21

Marzena Piotrowicz – Panasiuk
Agnieszka Gajek
Aneta Marciszek – Tomporowska

(15) 866-50-35

gajeka@staszowski.eu

WYDZIAŁ ADMINISTRACJI ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANEJ

A212

GRAŻYNA WŁODARCZYK – NACZELNIK

(15) 866-50-47

woldarczykg@staszowski.eu

A213

Agnieszka Kotyra
Małgorzata Bednarska

(15) 866-50-48

kotyraa@staszowski.eu

bednarskam@staszowski.eu

A215

Anna Jaros
Mariola Cecot
Anna Pedrycz

(15) 866-50-50

jarosa@staszowski.eu

cecotm@staszowski.eu

pedrycza@staszowski.eu

A217

Dorota Warchałowska
Lidia Złotnik
Ewa Adrian-Sularz

(15) 866-50-51

warchalowskad@staszowski.eu

zlotnikl@staszowski.eu

WYDZIAŁ INWESTYCJI I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

A211

MAGDALENA FILA – NACZELNIK

(15) 866-50-46

filam@staszowski.eu

A 218

Aleksandra Drogosz
Magdalena Tomporowska

(15) 866-50-52

drogosza@staszowski.eu

tomporowskam@staszowski.eu

A210

Mieczysław Madej

(15) 866-50-45

madejm@staszowski.eu

A26

Mariusz Fijałkowski
Justyna Supa

(15) 866-50-98

fijalkowskim@staszowski.eu

supaj@staszowski.eu

WYDZIAŁ OCHRONY ŚRODOWISKA, ROLNICTWA I LEŚNICTWA

28

JERZY BERNYŚ – NACZELNIK

(15) 866-50-65

bernysj@staszowski.eu

B9

Monika Michalec

(15) 866-50-68

michalecm@staszowski.eu

A25

Jolanta Pargieła

(15) 866-50-97

pargielaj@staszowski.eu

P7

Arleta Gąsior
Konrad Makuła

(15) 866-50-44

gasiora@staszowski.eu

makulak@staszowski.eu

WYDZIAŁ GEODEZJI I EWIDENCJI GRUNTÓW

2

ELŻBIETA WERYŃSKA – NACZELNIK WYDZIAŁU GEODEZJI I EWIDENCJI GRUNTÓW– GEODETA POWIATOWY

(15) 866-50-21

werynskae@staszowski.eu

7

Robert Walczyk
Beata Fąfara

(15) 866-50-16

walczykr@staszowski.eu

fafarab@staszowski.eu

8

Sławomir Bartos
Magda Mądel

(15) 866-50-15

bartoss@staszowski.eu

swatekm@staszowski.eu

9

Małgorzata Samborska
Małgorzata Sojda

(15) 866-50-14

samborskam@staszowski.eu

sojdam@staszowski.eu

10

Aneta Murczyńska
Edyta Płaza

(15) 866-50-13

murczynskaa@staszowski.eu

plazae@staszowski.eu

POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ

5

Lucyna Idzik – KIEROWNIK

(15) 866-50-12

idzikl@staszowski.eu

4

Monika Staromłyńska
Piotr Gmiterek
Magdalena Orzech
Małgorzata Hynek
Ewelina Ciepiela

(15) 866-50-20

1

Artur Kwiecjasz
Wiesław Kwiecień

(15) 866-50-22

WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI

A27

BEATA RYBUS – NACZELNIK
Anna Pisula

(15) 866-50-43

rybusb@staszowski.eu

A6

Paulina Haczyk
Marta Pawłowska

(15) 866-50-24

haczykp@staszowski.eu

pawlowskam@staszowski.eu

A21

Marcin Suchojad
Anna Sobańska-Ryba

(15) 866-50-34

suchojadm@staszowski.eu

WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH I ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO

B11

RYSZARD STACHURA – NACZELNIK

(15) 866-50-81

stachurar@staszowski.eu

B4

Andrzej Sałata
Ewelina Banasińska

(15) 866-50-71

(15) 866-50-79

Fax.
(15) 864-68-11

salataa@staszowski.eu

banasinskae@staszowski.eu

B13

Radosław Chynek
Barbara Niekurzak

(15) 866-50-72

chynekr@staszowski.eu

WYDZIAŁ KOMUNIKACJI I TRANSPORTU

A11

STANISŁAW ALTENBERG – NACZELNIK

(15) 866-50-26

altenbergs@staszowski.eu

A16

Jerzy Sowa

(15) 866-50-28

sowaj@staszowski.eu

A15

Jerzy Krauze
Andrzej Pasternak
Dawid Wielgus

(15) 866-50-29

krauzej@staszowski.eu

A14

Danuta Witoń
Krystyna Juda
Anna Górska
Urszula Godzwon
Małgorzata Grosicka

(15) 866-50-30

Fax.
(15) 864-62-09

komunikacja@staszowski.eu

A12

Anna Charyga
Jarosław Jońca

(15) 866-50-32

A10

Mariusz Rajca

(15) 866-50-25

rajcam@staszowski.eu

BIURO INFORMATYCZNE

P1

PIOTR WIELECKI – KIEROWNIK

(15) 866-50-96

wieleckip@staszowski.eu

AUDYTOR WEWNĘTRZNY

33

Krzysztof Czerwiec

(15) 866-50-57

czerwieck@staszowski.eu

BIURO RADCÓW PRAWNYCH

28

Agata Cholewa
Monika Sass-Wołczyńska
Waldemar Wołczyński

(15) 866-50-62

cholewaa@staszowski.eu

sassm@staszowski.eu

wolczynskiw@staszowski.eu

 

W tym dziale

Aktualności

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje