PowiatStaszowski

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Aleksandra Konefał

Jajeczko wielkanocne w radości życia

 

W środę, 27 marca br., członkowie Stowarzyszenia Klub Seniora ,,Radość Życia” w Staszowie uczestniczyli w spotkaniu przedświątecznym, dzieląc się wielkanocnym jajkiem i wzajemnie składanymi życzeniami z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.

Wszystkich obecnych powitał prezes Stowarzyszenia Henryk Makuch, który podziękował koleżankom i kolegom za przybycie, jak również zaproszonym gościom reprezentującym władze samorządowe miasta i gminy Staszów oraz powiatu staszowskiego. Korzystając z okazji wyraził wdzięczność za wsparcie jakie Stowarzyszenie otrzymuje od samorządów w trakcie realizacji swoich inicjatyw. Kończąc swoje wystąpienie prezes Henryk Makuch odczytał życzenia skierowane przez władze powiatu i miasta do członków Stowarzyszenia.

Następnie, życzenia świąteczne złożyli: wicestarosta staszowski Leszek Guzal, burmistrz Staszowa dr Leszek Kopeć, zastępca burmistrza dr Ewa Kondek i dyrektor Przedszkola nr 8 w Staszowie Alicja Misiak. W dalszej części spotkania, spożywając potrawy wielkanocne, wspominano ubiegłoroczne dokonania, a także rozmawiano na temat tegorocznych planowanych działań, wśród których znalazły się m.in. wyjazdy na wycieczki oraz prelekcje dotyczące ciekawych tematów.

Tekst i foto: Jan Mazanka

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje