PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Galerie zdjęć i materiały wideo
Autor:Publikacja: Ewelina Walczak

W sprawie konferencji i nie tylko

 

Podczas spotkania w starostwie staszowskim dyrektor kieleckiego przedstawicielstwa Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej Mirosław Kopik zaprosił starostę Romualda Zgrzywę do udziału w planowanej konferencji gospodarczej „Polska – Ukraina – Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”, która odbędzie się 22 listopada 2024 roku w PIRAMIDZIE w Sielcu.

Konferencja adresowana jest do biznesu ukraińskiego planującego rozwój swojej działalności gospodarczej poza granicami Ukrainy oraz osób, które obecnie przebywają w Polsce i chciałyby ulokować swoje przedsiębiorstwo w województwie świętokrzyskim. W spotkaniu udział wezmą przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy oraz lokalne władze samorządowe. Zostanie również zainaugurowana działalność polsko-ukraińskiego portalu gospodarczego www.wrotabiznesu.pl, z prezentacją możliwości inwestycyjnych oraz potencjału województwa świętokrzyskiego, a także przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą gospodarczą z Ukrainą. Portal będzie także funkcjonował na terenie Ukrainy. Podczas konferencji możliwe będzie nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami obu krajów oraz władzami samorządowymi.

Dyrektor Mirosław Kopik zaprasza do udziału w konferencji przedstawicieli lokalnych władz samorządowych oraz biznesu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje rejestracja za pomocą formularza: https://wrotabiznesu.pl/konferencja/.

 Tekst i foto: Jan Mazanka

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje