Świętowano Dzień Seniora


W piątek 14 listopada br. seniorzy w Polsce świętowali Ogólnopolski Dzień Seniora. Z tej okazji Klub Seniora „Radość Życia” w Staszowie zorganizował obchody tego ważnego dnia. Spotkanie otworzył i zaproszonych gości przywitał prezes staszowskiego klubu seniorów Henryk Makuch, dziękując członkom klubu za przybycie oraz składając życzenia. Życzenia seniorom złożyli także wicestarosta staszowski Leszek Guzal oraz burmistrz Staszowa dr Leszek Kopeć. Nowym członkom Klubu Seniora „Radość Życia” wręczono legitymacje członkowskie. Na ręce prezesa wręczono również upominki. Obchody Dnia Seniora są doskonałą okazją do okazywania wdzięczności wszystkim seniorom za poświęcony czas, dobre rady, za zaangażowanie w życie społeczno-kulturalne oraz patriotyczne lokalnych społeczności.
Tekst i foto: Paulina Majczak
- Spotkanie otworzył prezes Klubu Seniora „Radość Życia” Henryk Makuch.
- Nowym członkom Klubu seniora życzenia złożył wicestarosta Leszek Guzal.
- Gratulacje złożył także burmistrz dr Leszek Kopeć.
- Nowym członkom Klubu Seniora „Radość Życia” wręczono legitymacje.
- Życzenia zdrowia oraz nieustającej aktywności społecznej złożył seniorom wicestarosta Leszek Guzal.
- Życzenia seniorom złożył burmistrz dr Leszek Kopeć.
- Wręczono także upominki.
- Uczestnicy spotkania.
PowiatStaszowski































