Spotkanie wigilijne u staszowskich Amazonek

Prezes Stowarzyszenia Amazonek Ziemi Staszowskiej Magdalena Łasica wraz z członkiniami stowarzyszenia, zaprosiła gości na przedświąteczne spotkanie. Spotkanie odbyło się w dniu 12 grudnia br. Odśpiewano hymn Amazonek oraz przekazano serdeczne życzenia zdrowia jak i wszelkiej pomyślności. Życzenia Amazonkom złożyli: wicestarosta staszowski Leszek Guzal, burmistrz miasta i gminy Staszów dr Leszek Kopeć, zastępca burmistrza dr Ewa Kondek, wójt gminy Rytwiany Przemysław Broziński, skarbnik powiatu Jolanta Piotrowska, dyrektor PCPR w Staszowie Magdalena Wilk, prezes ZEC w Staszowie Jacek Marek oraz prezes GS Staszów Renata Wołowiec. Członkinie stowarzyszenia oraz zaproszeni goście podzielili się opłatkiem oraz zaśpiewali kolędy.
Tekst i foto: Paulina Majczak
- Prezes Stowarzyszenia Amazonek Ziemi Staszowskiej Magdalena Łasica podziękowała wszystkim gościom za współpracę oraz okazywane wsparcie.
- Wicestarosta staszowski Leszek Guzal oraz wójt gminy Rytwiany Przemysław Broziński.
- Skarbnik powiatu Jolanta Piotrowska oraz dyrektor PCPR w Staszowie Magdalena Wilk.
- Zaśpiewano hymn Amazonek.
- Zaśpiewano hymn Amazonek.
- Wicestarosta staszowski Leszek Guzal życzył członkiniom stowarzyszenia zdrowia oraz wielu sukcesów.
- Życzenia złożył także burmistrz miasta i gminy Staszów dr Leszek Kopeć.
- Wójt gminy Rytwiany Przemysław Broziński zapewnił, ze nadal będzie wspierał stowarzyszenie.
- Dyrektor PCPR w Staszowie Magdalena Wilk, życzyła spełnienia wszelkich planów osobistych jak i tych związanych z działalnością w stowarzyszeniu.
- Życzenia złożyła prezes GS w Staszowie Renata Wołowiec.
- Życzenia złożył prezes ZEC Jacek Marek.
- Tradycyjnie podzielono się opłatkiem.
PowiatStaszowski



































