PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Galerie zdjęć i materiały wideo
Autor:Publikacja: Paulina Majczak

Seniorzy świętowali w Połańcu

 

Członkowie Klubu Seniora „Megawat” z Połańca spotkali się w dniu 14 listopada br., na ósmym już spotkaniu zorganizowanym z okazji Światowego i Ogólnopolskiego Dnia Seniora. Członków i sympatyków Klubu Seniora, a także zaproszonych gości przywitała prezes Ewa Durnaś, po czym seniorzy zaprezentowali program artystyczny. Spotkanie było doskonałą okazją do przekazania seniorom serdecznych życzeń. W imieniu starosty staszowskiego Józefa Żółciaka, życzenia odczytał i przekazał naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Grzegorz Wójcikowski. Starosta staszowski skierował do połanieckich seniorów następujące słowa:

„Z okazji Światowego i Ogólnopolskiego Dnia Seniora pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia członkom Klubu Seniora „Megawat” z Połańca. Niech każdy dzień będzie dla Państwa pełen radości, ciepła i uśmiechu. Wasza mądrość, doświadczenie oraz entuzjazm są inspirujące i nieocenione.
Dziękuję za Wasze nieustanne zaangażowanie w życie społeczności lokalnej miasta i gminy Połaniec jak i Powiatu Staszowskiego, za to że tworzycie Państwo wyjątkowe miejsce, w którym serdeczność, współpraca i przyjaźń są na pierwszym miejscu. Realizacja wielu sportowych, edukacyjnych i patriotycznych inicjatyw, świadczy o nieustannym dążeniu do wyznaczonych celów, co jest doskonałym przykładem dla młodych pokoleń. Życzę przede wszystkim zdrowia, radości płynącej z codziennych chwil, nieustającej ciekawości świata oraz niezapomnianych spotkań w gronie przyjaciół. Niech każdy dzień obfituje w radosne momenty, nowe przygody i spełnianie marzeń”.

Życzenia złożyli także burmistrz miasta i gminy Połaniec Jacek Nowak wraz z zastępcą Jarosławem Kądzielą, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Staszowie Anna Ogórek oraz dyrektor Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego „AK” Jędrusie w Połańcu Stanisław Rogala.
Klub Seniora „Megawat” z dużym zaangażowaniem działa na terenie miasta i gminy Połaniec, w myśl określonej misji: „Jesteśmy dla siebie i otwarci dla innych – łączy nas współpraca, odpowiedzialność i tolerancja”. Klub od wielu lat współpracuje z placówkami oświatowymi, wolontariuszami i innymi grupami społecznymi dla dobra i rozwoju połanieckich seniorów.

Tekst: Paulina Majczak
Foto: arch. Klubu Seniora „Megawat”

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje