PATRIOTYCZNA MAJÓWKA

Pod takim hasłem w Centrum Informacji Turystycznej w Parku Lipiny w Łubnicach odbył się 12 maja br., patriotyczny koncert. Przed występami złożono biało-czerwone kwiaty pod pomnikiem dedykowanym ofiarom zbrodniczych ideologii: niemieckiego nazizmu i sowieckiego komunizmu. Kwiaty złożyli m.in.: wójt Gminy Łubnice Anna Grajko, przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Wójtowicz, radni powiatowi Szczepan Witek oraz Stanisław Lolo, zastępca wójta Joanna Witek oraz przewodniczący Rady Gminy w Łubnicach Eugeniusz Kozioł. W programie koncertu znalazły się występy podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Budziskach oraz dzieci z sekcji muzycznych Centrum Kultury w Łubnicach. Na patriotycznej majówce przywitała artystów i zaproszonych gości wójt Gminy Łubnice Anna Grajko. Artyści zaśpiewali wiele pięknych patriotycznych piosenek i pieśni, które wprowadziły wszystkich w piękny nastrój. Publiczność nagradzała piękne, pełne patriotyzmu, a przede wszystkim płynące z serca występy. Zatańczono także wspólnie Poloneza. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa grafik cenionego artysty ze Staszowa Józefa Juszczyka. Za piękne występy wszystkim artystom podziękowali przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Wójtowicz, radny powiatu Szczepan Witek oraz radny Stanisław Lolo. Gratulujemy organizatorom pięknego koncertu, a wszystkim artystom dziękujemy za zbudowanie doniosłego patriotycznego nastroju!
Tekst: Paulina Majczak
Foto: Środowiskowy Dom Samopomocy w Budziskach
- Przed występami złożono biało-czerwone kwiaty pod pomnikiem dedykowanym ofiarom zbrodniczych ideologii.
- Wójt Gminy Łubnice Anna Grajko przywitała artystów i zaproszonych gości.
- Podczas patriotycznego koncertu.
- Na scenie podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Budziskach.
- Młodzież zaprezentowała swoje zdolności artystyczne.
- Staszowski artysta Józef Juszczyk opowiedział o swojej wystawie.
- Wspólnie zatańczono Poloneza.
- Delegacja powiatu staszowskiego: przewodnicząca Rady Powiatu Jolanta Wójtowicz oraz radni Szczepan Witek i Stanisław Lolo podziękowali dzieciom za piękne występy i wręczyli słodki upominek.
- Wspólna fotografia.
PowiatStaszowski
































