PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Komunikaty i ogłoszenia
Autor:Publikacja: Piotr Wielecki

Ogłoszenie Starosty Staszowskiego z dnia 04.09.2020 r. o organizacji w miesiącu wrześniu 2020r. wyjazdowej obsługi administracyjnej, organizowanej przez Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Opatowie.

 

Starosta Staszowski informuje, że w miesiącu wrześniu 2020r. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Opatowie zorganizuje wyjazdową obsługę interesantów, która zostanie przeprowadzona w Starostwie Powiatowym w Staszowie (w siedzibie wyjazdowych składów orzekających), w następujących terminach:

1) 07.09.2020r. – od godziny 10.00 do godziny 13.00;

2) 21.09.2020r. – od godziny 10.00 do godziny 13.00.

Ponadto w powyższych terminach można kontaktować się telefonicznie z pracownikami Zespołu

pod numerem telefonu: 15- 866-50-94.

Obsługa obejmować będzie przyjmowanie wniosków o wydanie: orzeczeń o niepełnosprawności, (stopniu niepełnosprawności), kart parkingowych, legitymacji osób niepełnosprawnych, a także udzielanie niezbędnych porad w zakresie orzekania o niepełnosprawności.

Jednocześnie informuje się, że wobec ogłoszonego stanu epidemii koronawirusa, na terenie Starostwa Powiatowego w Staszowie obowiązują ograniczenia ruchu interesantów określone
w zamieszczonym poniżej Ogłoszeniu Starosty Staszowskiego z dnia 22.05.2020r. w sprawie ograniczeń w zakresie wykonywania zadań przez Starostwo Powiatowe w Staszowie.

Ogloszenie_Starosty_Zespol_Orzekania_o_Niepelnosprawnosci

Ogłoszenie Starosty Staszowskiego w sprawie ograniczeń w zakresie wykonywania zadań przez Starostwo Powiatowe w Staszowie

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje