Nowy plac zabaw

W Żłobku i Klubie Dziecięcym „Świat Dziecka” funkcjonującym przy Przedszkolu nr 3 im. Papieża Jana Pawła II w Staszowie uroczyście otwarto nowy plac zabaw, który bardzo ucieszył najmłodszych. Piękne i bezpieczne miejsce będzie służyć wszechstronnemu rozwojowi poznawczemu jak i społecznemu dzieci. Na otwarciu przywitała wszystkich dyrektor przedszkola oraz żłobka i klubu Dorota Dalach, która podziękowała wielu osobom i instytucjom za wsparcie przy stworzeniu tak wyjątkowego miejsca. Słowa podziękowania skierowali także: wojewoda świętokrzyski Józef Bryk, zastępca burmistrza Staszowa dr Ewa Kondek, burmistrz dr Leszek Kopeć, wicestarosta staszowski Leszek Guzal, dyrektorzy szkół i przedszkoli, ksiądz prałat Jan Ziętarski. W tym dniu na dzieci czekało wiele atrakcji, a największą był właśnie nowo otwarty plac zabaw. Zabawy na świeżym powietrzu poprowadzili animatorzy, a integracyjne wspólne zabawy zorganizowały pracownice Żłobka i Klubu Dziecięcego „Świat Dziecka”, którym także podziękowano za ogromne zaangażowanie w rozwój tego miejsca. Plac zabaw powstał dzięki dofinansowaniu z środków Funduszu Pracy oraz środkom własnym miasta i gminy Staszów. Całkowita wartość realizacji tej ważnej inwestycji to 431827,55 zł, natomiast wartość dofinansowania to 300 tys. zł.
Tekst i foto: Paulina Majczak
- Dyrektor Dorota Dalach powitała wszystkich na otwarciu nowego placu zabaw.
- Zaproszeni goście.
- Nauczycielkom pracującym w żłobku i klubiku wręczono podziękowania za pracę i zaangażowanie w przygotowanie otwarcia.
- Wojewoda Józef Bryk pogratulował realizacji inwestycji sprzyjającej wszechstronnemu rozwojowi dzieci.
- Burmistrz Staszowa dr Leszek Kopeć podziękował swoim współpracownikom za poprowadzenie realizacji inwestycji.
- Wicestarosta staszowski Leszek Guzal pogratulował nowego placu zabaw i wręczył dzieciom upominek.
- W imieniu dyrektorów szkół i przedszkoli pogratulował dr Dariusz Kubalski
- Wiersz od wychowanka klubiku.
- Wręczono kwiaty i podziękowania.
- Dyrektor Dorota Dalach otrzymała podziękowanie od swoich współpracowników.
- Nowy plac zabaw poświęcił proboszcz parafii św. Bartłomieja ks. prałat Jan Ziętarski.
- Otwarto nowy plac zabaw.
- Dzieci mają nowe piękne miejsce do zabawy.
- Zabawy animacyjne poprowadziły nauczycielki ze żłobka i klubiku.
- Zabawy animacyjne poprowadziły nauczycielki ze żłobka i klubiku.
PowiatStaszowski






































