PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Galerie zdjęć i materiały wideo
Autor:Publikacja: Paulina Majczak

Matura za 100 dni!!!

 

Maturzyści przystępujący w maju br., do zdawania egzaminów dojrzałości, podczas ferii bawili się na zabawach studniówkowych. Uczniowie trzech szkół ponadpodstawowych powiatu staszowskiego bawili się na studniówkach. Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego w Staszowie bawili się w dniu 25 stycznia br., uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Staszowie również w dniu 25 stycznia br., maturzyści bawili się na studniówce w Hotelu Cztery Wiatry w Korytnicy, uczniowie Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK „Jędrusie” w Połańcu w dniu 8 lutego br., bawili się na studniówce w Sali Bankietowej „Zakątek Świętokrzyski” w Sielcu. W sobotę 15 lutego odbędzie się studniówka maturzystów z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Staszowie.
Życzenia maturzystom podczas studniówek złożyli starosta Staszowski Józef Żółciak oraz wicestarosta staszowski Leszek Guzal, kierując do uczniów, rodziców i nauczycieli słowa:

Szanowny Panie Dyrektorze
Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy i Rodzice,
Droga Młodzieży!
W imieniu władz samorządowych powiatu staszowskiego składam wszystkim abiturientom serdeczne życzenia wspaniałej zabawy, dużo wrażeń, miłych przeżyć i niezapomnianych wspomnień.
Dzisiejsza studniówka jest radosnym wydarzeniem ale sygnalizuje, że za 100 dni zrobicie pierwszy, ważny krok w dorosłość, życzę jak najlepszych wyników na majowych egzaminach maturalnych, niech staną się one przepustką na wymarzone uczelnie i kierunki studiów.
Gratuluję Wam dzisiejszego balu, który jest coroczną tradycją wpisaną w historię Szkoły, to niezapomniany dzień, po latach wspominany z przyjemnością.
Sukces w dorosłym życiu można osiągnąć tylko własną pracą, wytrwałością w dążeniu do celu oraz wiarą w to, że marzenia mogą się spełnić – wystarczy tylko bardzo chcieć.
Chciałbym Wam życzyć spełnienia tych najskrytszych marzeń, zrealizowania wyznaczonych celów, a dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą jaką wybrać drogę, odnalezienia tej właściwej, takiej, która przyniesie Wam zadowolenie.
Dyrekcji, Nauczycielom i Rodzicom dziękuję za trud i serce włożone w edukację i wychowanie młodych ludzi.
Życzę udanej zabawy i samych najwyższych wyników na egzaminie maturalnym!

Życzymy tegorocznym maturzystom powodzenia na egzaminach dojrzałości oraz realizacji dalszych planów edukacyjnych.

Tekst: Paulina Majczak
Foto: archiwum szkół

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje