Komisja wyjazdowa

25 listopada Komisja Zdrowia, Opieki Społecznej i Polityki Prorodzinnej Rady Powiatu w Staszowie obradowała w trybie wyjazdowym. Członkowie komisji na zaproszenie przewodniczącej komisji radnej Moniki Kosałki spotkali się w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Staszowie. Celem wizyty było przede wszystkim zapoznanie się z bieżącym stanem prac remontowych powstającego Świętokrzyskiego Centrum Geriatrii. Omówiono także kwestie organizacyjne dotyczące funkcjonowania Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dyrektor szpitala Paweł Wojtasik oprowadził członków komisji po szpitalu i opowiedział o bieżących inwestycjach i potrzebach zgłaszanych przez pacjentów. Świętokrzyskie Centrum Geriatrii, które powstaje w staszowskim szpitalu jest już w fazie budowy zamkniętej, budynek jest zadaszony, wstawiono okna a na remontowanym oddziale trwają prace wykończeniowe.
Tekst i foto: Paulina Majczak
- W obradach komisji uczestniczył dyrektor szpitala Paweł Wojtasik.
- W obradach komisji uczestniczyli od lewej: starosta staszowski Romuald Zgrzywa, członkini komisji Krystyna Semrau, przewodnicząca komisji Monika Kosałka oraz członek komisji Zbigniew Wiącek.
- Wicedyrektor szpitala Tomasz Zych oraz główna księgowa Katarzyna Twaróg.
- Członkowie komisji Jolanta Wójtowicz oraz Tomasz Mysłek.
- W obradach uczestniczyli także wicestarosta Leszek Guzal oraz radny Paweł Basiński.
- Komisja oceniła postęp prac remontowych w szpitalu.
- Rozmawiano także o problemach na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.
- Dyrektor szpitala Paweł Wojtasik przedstawił członkom komisji problemy zgłaszane przez pacjentów.
- Budowa Świętokrzyskiego Centrum Geriatrii.
- Na remontowanym oddziale trwają prace wykończeniowe.
- Na remontowanym oddziale trwają prace wykończeniowe.
PowiatStaszowski


































