PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Galerie zdjęć i materiały wideo
Autor:Publikacja: Paulina Majczak

ELEKTRONICY z Połańca „rozdają karty” w TALENTACH – takiego SUKCESU jeszcze nie było!

 

Nagrodę Talenty Świętokrzyskie 2021 dla wybitnie uzdolnionych otrzymali:
Łukasz Kunat i Kamil Skałbania – tegoroczni absolwenci TECHNIKUM (ELEKTRONIK) oraz Mikołaj Lech i Patryk Łodkowski – uczniowie klasy III A TECHNIKUM (ELEKTRONIK)
Jesteśmy JEDYNĄ szkołą w województwie (podstawowe i średnie) w której w tegorocznej edycji przyznano więcej niż 1 stypendium!!!
Samorząd Województwa Świętokrzyskiego od wielu lat aktywnie wspiera wybitnie uzdolnionych pod względem naukowym i artystycznym uczniów i studentów poprzez ich finansowe wsparcie. Jednym z najważniejszych instrumentów służących wzmacnianiu potencjału dzieci i młodzieży był realizowany do 2020 roku Świętokrzyski Program Wspierania Edukacji Wybitnie Uzdolnionych Uczniów i Studentów Talenty Świętokrzyskie, w ramach którego corocznie przyznawane były nagrody Samorządu Województwa Świętokrzyskiego „Talenty Świętokrzyskie”.
Od roku 2021 działania te są kontynuowane, jednak w nieco zmodyfikowanej formule. Samorząd Województwa Świętokrzyskiego postanowił przyznawać nagrody Talenty Świętokrzyskie dla uczniów oraz stypendia Talenty Świętokrzyskie dla studentów. Maksymalna wysokość nagrody lub stypendium to 3 800 zł.
W tegorocznej edycji spośród zgłoszonych 68 wniosków o przyznanie nagród i 8 o przyznanie stypendiów „Talenty Świętokrzyskie”, członkowie komisji ds. nagród zarekomendowali Zarządowi Województwa Świętokrzyskiego „najlepszych z najlepszych”.
Nasi ELEKTRONICY zdobyli nagrodę w dowód uznania za zdobycie larów w olimpiadach szczebla centralnego i konkursach międzynarodowych wyłącznie z PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH!

GRATULACJE! Cieszymy się razem z Wami!

 

Tekst: Mariusz Zyngier

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje