Dziewięć par z gminy Łubnice świętowało Złote Gody

25 maja w Gminie Łubnice odbyła się wyjątkowa uroczystość Jubileuszu Złotych Godów. Dziewięć par małżeńskich świętowało 50-lecie wspólnego życia, będące symbolem miłości, wzajemnego szacunku i trwałości rodzinnych wartości.
Szanowni Jubilaci zostali odznaczeni Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie – państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej osobom, które przeżyły wspólnie co najmniej pół wieku.
W imieniu samorządu gratulacje i serdeczne życzenia złożyli m.in.: wójt gminy Łubnice Anna Grajko, starosta staszowski Romuald Zgrzywa, przewodnicząca Rady Powiatu w Staszowie Jolanta Wójtowicz oraz radny powiatu Szczepan Witek. Jubilaci otrzymali kwiaty oraz okolicznościowe upominki.
Wszystkim parom składamy najserdeczniejsze życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu, szczęściu oraz w otoczeniu najbliższych.
Tekst: Ewelina Walczak
Fot. Gmina Łubnice
- Wójt Gminy Łubnice Anna Grajko dekoruje Jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.
- Starosta staszowski Romuald Zgrzywa oraz przewodnicząca Rady Powiatu w Staszowie Jolanta Wójtowicz złożyli Jubilatom serdeczne gratulacje i życzenia z okazji Złotych Godów.
- Do życzeń dla Jubilatów dołączono róże oraz okolicznościowe upominki.
- Wspólne zdjęcie Jubilatów oraz zaproszonych gości jako pamiątka uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego w gminie Łubnice.
PowiatStaszowski



























