PowiatStaszowski

Home / Aktualności / Galerie zdjęć i materiały wideo
Autor:Publikacja: Ewelina Walczak

Dzień Seniora w ,,Radości Życia”

 

W dniu 24 listopada br., członkowie staszowskiego Klubu Seniora ,,Radość Życia” spotkali się w Hotelu ,,Lord”, aby uroczyście obchodzić Ogólnopolski Dzień Seniora i tradycyjne ,,Andrzejki”.

Imprezę rozpoczął prezes Klubu Henryk Makuch witając wszystkich obecnych, w tym zaproszonych przedstawicieli władz samorządowych i przedsiębiorców. Składanie życzeń rozpoczął burmistrz miasta i gminy Staszów dr Leszek Kopeć i zastępca burmistrza dr Ewa Kondek. Powiat staszowski reprezentował wicestarosta Leszek Guzal, który wraz z prezentem przekazał prezesowi Henrykowi Makuchowi okolicznościowe pismo, w którym czytamy m.in.: ,,Z okazji Państwa święta pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia członkom Klubu Seniora ,,Radość Życia”. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen radości, ciepła i uśmiechu. Wasza mądrość, doświadczenie oraz entuzjazm są inspirujące i nieocenione. Dziękujemy za Państwa nieustanne zaangażowanie w życie społeczności lokalnej miasta i gminy Staszów, jak i powiatu staszowskiego, za to, że tworzycie wyjątkowe miejsce, w którym serdeczność, współpraca i przyjaźń są na pierwszym miejscu. Realizacja wielu sportowych, edukacyjnych i patriotycznych inicjatyw, świadczy o nieustannym dążeniu do wyznaczonych celów, co jest doskonałym przykładem dla młodych pokoleń”.

Życzenia złożyli także: była emerytowana dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Staszowie  Jolanta Włoch i dyr. Jacek Jaworski reprezentujący Tadeusza Wrześniaka – właściciela Hut Szkła Gospodarczego. Spotkanie zakończono kolacją i zabawą taneczną.

                                                                     Tekst i foto: Jan Mazanka

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje