Biesiadowano w Łubnicach

W niedzielę 9 lipca br., w Łubnicach już po raz kolejny odbyła się Biesiada Łubnicka. Pełne atrakcji wydarzenie otworzyły i zaproszonych gości przywitały: wójt gminy Łubnicach Anna Grajko oraz dyrektor Centrum Kultury w Łubnicach Beata Wójtowicz. Wręczono podziękowania dla samorządów, instytucji oraz osób, które wsparły organizację imprezy. W imieniu rady i zarządu powiatu w Staszowie podziękowanie odebrał wicestarosta staszowski Leszek Guzal. Udanej imprezy i wszelkiej pomyślności mieszkańcom gminy życzyli m.in. posłowie na Sejm RP Anna Krupka oraz Marek Kwitek. Biesiadzie towarzyszyło wiele atrakcji: pokazy STRONGMAN, występy artystyczne dzieci i młodzieży z gminy Łubnice, animacje dla dzieci oraz koncerty zespołów „DASS” oraz „SOLARIS”.
Tekst: Paulina Majczak
Foto: Lucjan Piotrowski, Centrum Kultury w Łubnicach
- Zaproszonych gości przywitały wójt gminy Łubnice Anna Grajko oraz dyrektor Centrum Kultury w Łubnicach Beata Wójtowicz.
- Zaproszeni goście podczas otwarcia biesiady.
- Udanej imprezy i wszelkiej pomyślności mieszkańcom gminy życzyli m.in. posłowie na Sejm RP Anna Krupka oraz Marek Kwitek.
- Podziękowanie za wsparcie w organizacji imprezy dla rady i zarządu powiatu w Staszowie odebrał wicestarosta Leszek Guzal.
- Podziękowanie odebrała poseł Anna Krupka.
- Podziękowanie odebrała prezes ENEA Elektrowni Połaniec Agnieszka Wojdan.
- Pokazy STRONGMAN.
- Atrakcje dla dzieci.
PowiatStaszowski































