PowiatStaszowski

Home / Aktualności
Autor:Publikacja: Paulina Majczak

29 września 2020: REGIONALNY FESTIWAL NAUKOWY E(X)PLORY – REX Podzamcze

 

Regionalne Festiwale Naukowe E(x)plory to wydarzenia inspirujące młodzież do zainteresowania się nauką. Są organizowane przez Fundację Zaawansowanych Technologii od 2012 roku. Podczas Festiwali młodzież szkolna może wziąć udział w warsztatach, wykładach i pokazach naukowych. W ramach tegorocznych zajęć online uczestnicy będą mieli szansę wcielić się w rolę szalonego naukowca i przeprowadzić doświadczenia naukowe pod okiem ekspertów.
PROGRAM I ZAPISY: https://www.explory.pl/2020/podzamcze/

By mieć dostęp do części wydarzenia na żywo, odbywającego się w platformie HOPIN, wystarczy korzystając z odnośnika zarejestrować się tu: https://hopin.to/events/regionalny-festiwal-naukowy-e-x-plory-w-podzamczu?code=f912f2e5-b01f-4fe8-a29b-8c28aeeed43d
W ramach festiwalu odbędzie się także regionalny etap Konkursu Naukowego E(x)plory. Nie będą Państwo co prawda mogli uczestniczyć w sesji zamkniętej dla jurorów, ale za będą Państwo mogli odwiedzić swoich podopiecznych podczas sesji otwartej dla publiczności w godzinach 13:30-14:30. I oczywiście wszystkich pozostałych elementach wydarzenia.
Nasz powiat reprezentują ELEKTRONICY z Połańca: Adrian Adamczak i Piotr Moryto z klasy IIA oraz Bartosz Brzeziński i Kacper Kępiński z klasy IIIA
W kolejnych zawodach regionalnych w Olsztynie wystartują absolwenci naszego ELEKTRONIKA: Marcin Jędryka, Norbert Żmija oraz Kamil Tworek. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję DO ZOBACZENIA w trakcie FINAŁU w Gdyni.

Serdecznie zapraszamy!

Mariusz Zyngier

 

Najnowsze

W serwisie

Polecamy

Projekty

Publikacje