In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie

Rozbudowa szpitala w Staszowie poprzez budowę bloku operacyjnego

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013  Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

Powiatowe Centrum
Sportowe w Staszowie

Rozbudowa szpitala w Staszowie
poprzez budowę bloku operacyjnego

E-Świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST

E-Świętokrzyskie
Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego 24 638 626,91 zł


 10 765 894,68 zł
Całkowita wartość projektu
32 667 702,81 zł
Całkowita wartość projektu
25 000 000,00 zł


 10 listopada 2012
Uroczyste otwarcie PCS

(etap II -
wyposażenie
bloku operacyjnego)

sierpień 2012


Rozbudowa Szpitala w Staszowie poprzez budowę bloku operacyjnego

Szanowni Państwo!
Piątek, 08 Maj 2015 08:28

Read moreSzanowni Państwo!

Pragnę uprzejmie poinformować, że prace nad ,,Strategią Rozwoju Powiatu Staszowskiego na lata: 2014-2020” znalazły się w końcowej fazie, na etapie uzyskania strategicznych ocen i opinii Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach oraz Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, odnośnie oddziaływania na środowisko inicjatyw oraz inwestycji zapisanych w Strategii.
    W efekcie bardzo szerokiego włączeniem się w proces tworzenia Strategii zarówno samorządów miejsko-gminnych jak i gminnych powiatu staszowskiego, jednostek organizacyjnych, służb i straży, a także różnych środowisk m.in. zrzeszonych w Fundacjach i Stowarzyszeniach, nadesłano łącznie 166 zadań planowanych do realizacji, które zostały przyporządkowane do 7 Celów Strategicznych, których realizacja warunkuje stopień osiągnięcia Celu Generalnego, a w konsekwencji Wizji Strategii, którą jest: ,,Ziemia staszowska w nurcie europejskich przemian technologicznych i społecznych”.

Więcej…
 
IX Sesja Rady Powiatu w Staszowie
Poniedziałek, 25 Maj 2015 10:50

W dniu 27 maja 2015 roku (środa) o godzinie 10.00
w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Staszowie odbędzie się
IX Sesja Rady Powiatu w Staszowie

Więcej…
 
Kulturalne czwartkowe spotkania
Czwartek, 21 Maj 2015 12:40

Read moreKulturalne spotkanie z bibliotekarzami oraz animatorami kultury z terenu powiatu staszowskiego poprowadził w czwartek 21 maja br., wicestarosta staszowski Tomasz Fąfara. W spotkaniu wzięli udział m.in. Dyrektorzy Domów, Centrów i Ośrodków Kultury z terenu powiatu: dyrektor Gminnego Centrum  Kultury w Łubnicach  - Pani Aleksandra Stachniak, dyrektor Gminnego Centrum  Kultury Szydłowie – Pani Maria Stachuczy, Pani Zofia Ligia Janda  - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Bogorii, Pan Antoni Drozd – dyrektor Społecznej Szkoły Muzycznej im. St. Moniuszki w Staszowie, Pani Ewa Cygan – dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Staszów wraz z pracownikami, Pani Monika Stemplewska – kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Staszowie wraz z pracownikami, Pani Monika Machnicka – kierownik Placówki Wsparcia Dziennego Świetlicy „Jutrzenka”, Pani Izabela Maciejko z Gminnej Biblioteki Publicznej w Rytwianach, Pani Renata Wójtowicz – dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej im. Adama Mickiewicza w Połańcu, Pani Magdalena Marynowska - dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Osieku.

Więcej…
 
Trzykrotny medalista na spotkaniu ze starostą
Wtorek, 19 Maj 2015 10:55

Read moreW dniu 18 maja br., starosta staszowski Michał Skotnicki spotkał się, w Starostwie Powiatowym w Staszowie, z Mateuszem Cecelonem – zawodnikiem klubu LZS SIGMA Staszów, który brał udział w Mistrzostwach Polski juniorów w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych.

Więcej…
 
Kolejny Piknik Ekologiczny powiatu staszowskiego
Wtorek, 19 Maj 2015 10:26

Read moreJak co roku, tak i tym razem, odbył się w powiecie staszowskim „Piknik Ekologiczny”. Impreza, która miała miejsce w Połańcu, w dniu 16 maja br., niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców powiatu. Rozpoczęto ją konferencją, z udziałem podsekretarza Stanu w Ministerstwie Środowiska Janusza Ostapiuka, który mówił, m.in.: o nowoczesnych metodach utylizacji odpadów.

Więcej…
 
Regionalne Targi Pracy - Zapraszamy!!!
Wtorek, 19 Maj 2015 10:04

 

targi pracy zajawka

 
Okrągła rocznica OSP w Solcu Starym
Poniedziałek, 18 Maj 2015 12:57


Read moreW dniu 17 maja br., jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Solcu Starym, w gminie Szydłów, obchodziła 80. rocznicę swojej działalności. Jubileuszowa uroczystość powiązana była z obchodami Powiatowego Święta Ludowego.Rozpoczęto ją od zbiórki pocztów sztandarowych jednostek OSP z terenu powiatu staszowskiego, podczas którego, prowadzący kolumnę, druh Stanisław Góra, złożył wiceprezesowi ZOP ZOSP RP w Staszowie staroście staszowskiemu Michałowi Skotnickiemu meldunek o gotowości do rozpoczęcia obchodów rocznicowych.

Więcej…
 
UWAGA PRODUCENCI OWOCÓW I WARZYW !!!!
Poniedziałek, 18 Maj 2015 09:35

 

KOMUNIKAT


arrZgodnie z § 5 ust. 6 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2014 r. w sprawie realizacji przez Agencję Rynku Rolnego zadań związanych z ustanowieniem dalszych tymczasowych nadzwyczajnych środków wsparcia dla producentów niektórych owoców i warzyw w związku z zakazem ich przywozu z Unii Europejskiej do Federacji Rosyjskiej  (Dz. U. poz. 1468, z późn. zm.), Prezes Agencji Rynku Rolnego informuje, iż pozostała do wykorzystania ilość:

  • 15 817,350 ton jabłek i gruszek,
  • 2 302,412 ton pozostałych produktów (pomidory pod osłonami, marchew, papryka słodka pod osłonami, ogórki pod osłonami)

 które mogą zostać objęte wsparciem w ramach rozporządzenia delegowanego Komisji (UE) nr 1031/2014.
         W związku z tym, podmioty o których mowa w § 4 ust. 1 ww. rozporządzenia Rady Ministrów, mogą składać dodatkowe powiadomienia dotyczące ww. produktów do dyrektora oddziału terenowego Agencji Rynku Rolnego właściwego ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę nie później jednak niż 4 dni przed dniem planowanego przeprowadzenia danej operacji.
    Realizacja operacji wycofania z rynku produktów w celu bezpłatnej dystrybucji lub innego przeznaczenia zgodnie RDK (UE) nr 1031/2014 musi być zakończona do dnia 30 czerwca 2015 r.
           Zgodnie z  § 5 ust. 8 ww. rozporządzenia Rady Ministrów,  w dniu w którym suma ilości produktów wynikająca z dodatkowych powiadomień przekroczy
ww. ilość produktów, Prezes Agencji Rynku Rolnego poda do publicznej wiadomości na stronie internetowej Agencji informację o:

  1. zakończeniu przyjmowania dodatkowych powiadomień;
  2. wysokości współczynnika przydziału stosowanego w odniesieniu do ilości produktów wynikających z dodatkowych powiadomień złożonych do tego dnia.

 

Agencja Rynku Rolnego

 
Samorządowy piknik pełen atrakcji
Poniedziałek, 18 Maj 2015 09:24

Read more
Występy artystyczne, konkursy dla dzieci i całych rodzin, porady zdrowotne, pokazy taneczne, gry i zabawy naukowe – takie m.in. atrakcje towarzyszyć będą Piknikowi Rodzinnemu „Samorządowcy Dzieciom” , który w sobotę, 23 maja 2015r. (godz. 12.00 -16.30) odbędzie się w Parku Miejskim w Kielcach.  Wydarzenie  zorganizowane  zostanie  przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego  z okazji 25. rocznicy funkcjonowania samorządu terytorialnego.  Będzie też okazją do przybliżenia mieszkańcom Kielc i regionu roli, jaką pełni Samorząd Województwa w rozwoju naszego regionu.

Więcej…
 
Zapraszamy!!!
Piątek, 15 Maj 2015 10:39

Kopia piknik dobra-horz

 
Podpisano „drogową” umowę
Piątek, 15 Maj 2015 10:29

Read moreW dniu 14 maja br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Staszowie odbyło się podpisanie umowy, dotyczącej „Odnowy nawierzchni dróg powiatowych w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych w 2015 roku”.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 139

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.