In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie

Rozbudowa szpitala w Staszowie poprzez budowę bloku operacyjnego

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013  Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

Powiatowe Centrum
Sportowe w Staszowie

Rozbudowa szpitala w Staszowie
poprzez budowę bloku operacyjnego

E-Świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST

E-Świętokrzyskie
Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego 24 638 626,91 zł


 10 765 894,68 zł
Całkowita wartość projektu
32 667 702,81 zł
Całkowita wartość projektu
25 000 000,00 zł


 10 listopada 2012
Uroczyste otwarcie PCS

(etap II -
wyposażenie
bloku operacyjnego)

sierpień 2012


Rozbudowa Szpitala w Staszowie poprzez budowę bloku operacyjnego

Szanowni Państwo!
Piątek, 08 Maj 2015 08:28

Read moreSzanowni Państwo!

Pragnę uprzejmie poinformować, że prace nad ,,Strategią Rozwoju Powiatu Staszowskiego na lata: 2014-2020” znalazły się w końcowej fazie, na etapie uzyskania strategicznych ocen i opinii Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach oraz Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, odnośnie oddziaływania na środowisko inicjatyw oraz inwestycji zapisanych w Strategii.
    W efekcie bardzo szerokiego włączeniem się w proces tworzenia Strategii zarówno samorządów miejsko-gminnych jak i gminnych powiatu staszowskiego, jednostek organizacyjnych, służb i straży, a także różnych środowisk m.in. zrzeszonych w Fundacjach i Stowarzyszeniach, nadesłano łącznie 166 zadań planowanych do realizacji, które zostały przyporządkowane do 7 Celów Strategicznych, których realizacja warunkuje stopień osiągnięcia Celu Generalnego, a w konsekwencji Wizji Strategii, którą jest: ,,Ziemia staszowska w nurcie europejskich przemian technologicznych i społecznych”.

Więcej…
 
Ratujemy Bizony!!!
Czwartek, 16 Lipiec 2015 12:15

Read moreSzanowni Państwo, pragnę poinformować, że w proces ratowania stada bizonów w Kurozwękach, władze samorządowe powiatu staszowskiego zaangażowały się już od pierwszych dni września 2014 roku. Zostało przeprowadzonych szereg rozmów, także z udziałem Panów Jana Marcina i Michała Popielów, zarówno w Kielcach jak i w Warszawie. Rozmowy, poparte szeregiem pism, miały także miejsce w Biurach Poselskich parlamentarzystów ziemi świętokrzyskiej. Obecnie podajemy najnowsze informacje dotyczące tej jakże przykrej sprawy.

                                    Z poważaniem

                                       Starosta Staszowski

                                         Michał Skotnicki

Więcej…
 
Pomóżmy w walce ze śmiertelną chorobą
Czwartek, 30 Lipiec 2015 13:24

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

Prosimy o pomoc dla Julii, mieszkani Grabek Dużych w powiecie staszowskim, która zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu.

 -KAŻDA OKAZANA POMOC BĘDZIE NIEOCENIONA-


jak możesz pomóc ?

 
W perspektywie remonty kościołów
Piątek, 31 Lipiec 2015 14:43

Read moreW dniu 28 lipca br., w Starostwie staszowskim obradował zespół złożony z księży proboszczów parafii ziemi staszowskich, naczelników Wydziałów, przedstawiciela Punktu Informacji o Funduszach Europejskich w Sandomierzu, radnych powiatu oraz przedstawicieli stowarzyszeń. Spotkanie otworzył i prowadził starosta Michał Skotnicki.

Więcej…
 
Prace nad nową strategią w toku
Piątek, 31 Lipiec 2015 14:42

Read moreW dniu 30 lipca br. w Starostwie staszowskim, odbyło się drugie spotkanie dotyczące opracowaniem nowej „Strategii rozwiązywania problemów społecznych dla powiatu staszowskiego na lata: 2016-2022”.

Więcej…
 
Zawody strażackie w Ruszczy
Piątek, 31 Lipiec 2015 14:40

Read moreW dniu 26 lipca br., w Ruszczy, w gminie Połaniec, odbyły się Miejsko – Gminne Zawody Sportowo–Pożarnicze, w których udział wzięło 15 drużyn
OSP. Licznie zgromadzeni uczestnicy imprezy mogli obserwować zmagania strażaków, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ćwiczeniach bojowych oraz sztafecie pożarniczej z przeszkodami o długości 7 x 50 m.

Więcej…
 
Ukraińscy goście z wizytą u starosty
Piątek, 31 Lipiec 2015 14:38

Read moreW dniu 27 lipca br., w Starostwie staszowskim, wizytę złożyli przedstawiciele władz samorządowych zaprzyjaźnionej w powiatem Winnicy: Julia Monczak - naczelnik Wydziału ds. Młodzieży i Turystyki w Urzędzie Miejskim Winnicy oraz Andrii Kavunets - członek Rady Obwodu Winnickiego, pełniący jednocześnie funkcję  przewodniczącego Stowarzyszenia ,,Centrum Informacyjne-Społeczność Winniczyzny”, które jest partnerem powiatu staszowskiego w aktualnie realizowanym projekcie pt. ,,Tajemnicze podróże z Janem Potockim, w 200. rocznicę jego śmierci”.

Więcej…
 
Ukraińcy w Komendzie
Piątek, 31 Lipiec 2015 14:36

Read moreW dnu 29 lipca br. 40-osobowa grupa ukraińskich uczniów wraz z nauczycielami, realizująca w powiecie staszowskim projekt dot. Jana Potockiego, złożyła wizytę w Komendzie Powiatowej Państwowej straży Pożarnej w Staszowie.

Więcej…
 
Z sercem na dłoni
Piątek, 31 Lipiec 2015 14:32

Read moreZ cyklu ,,AMERYKAŃSKIE BIZONY a SPRAWA POLSKA”

Pragnący zachować anonimowość Lucjan P. z Wiązownicy, podarował państwu Karen i Janowi Marcinowi Popielom pomidora, jaki urósł w jego ogródku. Okazwygląda identycznie jak serce bizona, zarówno pod względem wagi, kształtu, jak i koloru. Lucjan tym samym powiększył grono osób, które od samego początku moralnie wspierają hodowców tych szlachetnych zwierząt w walce z absurdalną decyzją o likwidacji tak wspaniale prosperującej hodowli, dającej ludziom zatrudnienie i rozsławiającej ziemię staszowską w kraju i za

granicą.

Więcej…
 
Komunikat
Środa, 29 Lipiec 2015 07:42

Zgodnie z § 10 ust.4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 stycznia 2013 roku w sprawie systemów wykrywabua skażeń i powiadomienia o ich wystąpieniu oraz właściwości organów w tych sprawach (Dz.U 2013.96) informuję, że w dniu 1 sierpnia 2015 roku o godz.17.00 (czas trwania 1 minuta) przeprowadzony zostanie powiatowy trening uruchomienia syren alarmowych, umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego.

 
Komunikat Nadleśnictwa Chmielnik
Wtorek, 28 Lipiec 2015 14:08

20150728 Nadlesnictwo Chmielnik

Pełna treść decyzji

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 147

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.