In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Powiatowe Centrum Sportowe w Staszowie

Rozbudowa szpitala w Staszowie poprzez budowę bloku operacyjnego

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013  Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejska z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013

Powiatowe Centrum
Sportowe w Staszowie

Rozbudowa szpitala w Staszowie
poprzez budowę bloku operacyjnego

E-Świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST

E-Świętokrzyskie
Budowa Systemu Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego 24 638 626,91 zł


 10 765 894,68 zł
Całkowita wartość projektu
32 667 702,81 zł
Całkowita wartość projektu
25 000 000,00 zł


 10 listopada 2012
Uroczyste otwarcie PCS

(etap II -
wyposażenie
bloku operacyjnego)

sierpień 2012


Rozbudowa Szpitala w Staszowie poprzez budowę bloku operacyjnego

Szanowni Państwo!
Piątek, 08 Maj 2015 08:28

Read moreSzanowni Państwo!

Pragnę uprzejmie poinformować, że prace nad ,,Strategią Rozwoju Powiatu Staszowskiego na lata: 2014-2020” znalazły się w końcowej fazie, na etapie uzyskania strategicznych ocen i opinii Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Kielcach oraz Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, odnośnie oddziaływania na środowisko inicjatyw oraz inwestycji zapisanych w Strategii.
    W efekcie bardzo szerokiego włączeniem się w proces tworzenia Strategii zarówno samorządów miejsko-gminnych jak i gminnych powiatu staszowskiego, jednostek organizacyjnych, służb i straży, a także różnych środowisk m.in. zrzeszonych w Fundacjach i Stowarzyszeniach, nadesłano łącznie 166 zadań planowanych do realizacji, które zostały przyporządkowane do 7 Celów Strategicznych, których realizacja warunkuje stopień osiągnięcia Celu Generalnego, a w konsekwencji Wizji Strategii, którą jest: ,,Ziemia staszowska w nurcie europejskich przemian technologicznych i społecznych”.

Więcej…
 
Rozpoczęto pastylkowanie siarki
Czwartek, 02 Lipiec 2015 12:57

Read moreW dniu 1 lipca br., w Kopalni Siarki Osiek, należącej do Grupy Azoty Kopalnie i Zakłady Chemiczne Siarki S.A. w Grzybowie oficjalnie oddano do użytku instalację do pastylkowania siarki.

Więcej…
 
To już 10 lat!
Środa, 01 Lipiec 2015 07:35

Read moreW niedzielę 29 czerwca br., kilka tysięcy gości z powiatu staszowskiego, a także z innych rejonów naszego kraju, przyjechało do Sielca, koło Staszowa, na doroczne ,,Szklarki” i  ,,Ścieżkę Huculską”, imprezy, których główną atrakcją jest pokaz wytopu szkła na wolnym powietrzu, a także zawody dla koni huculskich, urozmaicone różnymi ciekawymi przeszkodami.

Więcej…
 
Odkrywamy Jana Potockiego
Wtorek, 30 Czerwiec 2015 13:42

Read more,,Błogosławię naukę, która przynosi mi szczęście, spokój, a nawet przyjemność, na przekór  okropnemu chaosowi, w który został wrzucony nasz czas". Jan Nepomucen Potocki.

    Na przełomie lipca i sierpnia br., w powiecie staszowskim gościć będzie 40-osobowa grupa uczniów z obwodu winnickiego na Ukrainie, która wspólnie z podobną grupą kolegów ze szkół powiatu staszowskiego zrealizuje kolejny projekt edukacyjny.

Więcej…
 
Oferta realizacji zadania publicznego
Wtorek, 30 Czerwiec 2015 14:13

Organizacja Wystawy Plenerowej Twórczości Artystycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w okresie od 15.07.2015 r. do 31.07.2015 r.

Oferta realizacji zadania publicznego

 
Historyczne medale zapaśników ze Staszowa…
Wtorek, 30 Czerwiec 2015 10:28

Read moreWe wtorek 30 czerwca br., Starostwo Powiatowe w Staszowie odwiedziła grupa zapaśników wraz z trenerami ze Stowarzyszenia Centrum Staszów, która wróciła z zapaśniczych zmagań w Łodzi. Zapaśnicy i ich trenerzy spotkali się ze starostą staszowskim Michałem Skotnickim oraz wicestarostą Tomaszem Fąfarą, dziękując za pomoc w organizacji wyjazdu.

Więcej…
 
XX lat minęło – jubileusz staszowskich „Kleksów”
Poniedziałek, 29 Czerwiec 2015 08:49

Read moreW dniu 26 czerwca br., w Powiatowym Centrum Sportowym w Staszowie, odbył się koncert z okazji jubileuszu XX – lecia działalności zespołów artystycznych „Kleks”. Przed licznym gronem miłośników tańca swoje umiejętności zaprezentowały dzieci i młodzież ze wszystkich kategorii wiekowych „Kleksów”.

Więcej…
 
Z duszpasterską wizytą
Poniedziałek, 29 Czerwiec 2015 09:05

Read moreW dniu 27 czerwca br. - parafialnego odpustu św. Władysław w Szydłowie, z duszpasterską wizytą do wiernych średniowiecznego grodu przybył ze swoją pierwszą wizytą biskup kielecki dr Jan Piotrowski.

Więcej…
 
,,Porcelanowy” jubileusz KSWP
Poniedziałek, 29 Czerwiec 2015 09:17

Read moreKrajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, obchodziło 20- lecie swojego powstania i działalności, uroczysta gala odbyła się w Końskich w dniu 26 czerwca br.

Więcej…
 
Z obrad 10.sesji Rady Powiatu w Staszowie
Piątek, 26 Czerwiec 2015 11:55

Read moreObrady odbyły się w dniu 25 czerwca br. Do zaproponowanego przez przewodniczącego Rady Damiana Sieranta porządku obrad, starosta staszowski Michał Skotnicki w imieniu Zarządu Powiatu, zgłosił dodatkowo jeden projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały nr IX/35/15 Rady Powiatu w Staszowie z dnia 27 maja 2015 r., w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji dla niepublicznych szkół i placówek oświatowych oraz zakresu i trybu kontroli prawidłowości ich wykorzystania. Jak poinformował starosta Michał Skotnicki, wprowadza się zmiany w celu dostosowania treści uchwały do uwag przekazanych przez organ nadzoru.

Więcej…
 
Kontynuacja inwentaryzacji potrzeb drogowych
Czwartek, 25 Czerwiec 2015 09:22

Read moreW dniu 18 czerwca br. radni powiatu wraz ze starostą staszowskim Michałem Skotnickim i wicestarostą Tomaszem Fąfarą, kontynuowali objazd dróg powiatowych rozpoczęty w dniu 2 czerwca br., kiedy to odwiedzono gminy: Bogorię, Osiek i Połaniec. Komisji towarzyszył dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych Rafał Suska wraz ze swoimi współpracownikami.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 143

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.