Ostatni dzwonek w Społecznej Szkole Muzycznej

Utworzono: wtorek, 26, czerwiec 2018

phoca thumb l 1W dniu 21 czerwca br., w auli staszowskiego Liceum Ogólnokształcącego, odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w Społecznej Szkole Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Staszowie.


Zaproszonych gości, absolwentów i uczniów szkoły oraz ich rodziców, powitała dyr. SSM Anna Gogola, która zaprosiła wszystkich gości do wysłuchania koncertu, w wykonaniu uczniów szkoły. Wśród zaproszonych gości była, m.in. przewodniczący Rady Miejskiej w Staszowie Dominik Rożek, dyr. Staszowskiego Liceum Anna Karasińska oraz członek Zarządu Społecznych Szkół i Ognisk Artystycznych w Kielcach Antoni Drozd, który, w imieniu przewodniczącego Zarządu Mariana Kochańskiego, przekazał dyr. Annie Karasińskiej list gratulacyjny, w podziękowaniu za wieloletnią współpracę ze staszowską Społeczną Szkołą Muzyczną. Na zakończenie spotkania wręczono świadectwa promocyjne i ukończenia szkoły.  


Tekst i foto: Michał Skrętek

phoca thumb l 1

Uczniowie SSM, którzy koncertowali podczas wydarzeń okolicznościowych w minionym roku, otrzymali dyplomy wraz z podziękowaniami. Dyplomy wręczyli, od lewej: przewodniczący Rady Miejskiej w Staszowie Dominik Rożek, dyr. staszowskiego Liceum Anna Karasińska oraz członek Zarządu Społecznych Szkół i Ognisk Artystycznych w Kielcach Antoni Drozd.

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png