Za zdrowie Pań

Utworzono: piątek, 10, marzec 2017

phoca thumb l 6Tradycyjnie, jak co roku, Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Staszowie, nie zapomniał o Paniach w dniu ich święta.

W piątek 10 marca br., w auli Zespołu Szkół w Staszowie, blisko 400 Pań, członkiń i sympatyczek PSL, spotkało się na okolicznościowej uroczystości, na której obecni byli także zaproszeni goście, w osobach m.in.: prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, byłego posła Mirosława Pawlaka oraz sekretarza Zarządu Wojewódzkiego PSL w Kielcach i wiceprezesa Świętokrzyskiego Funduszu Poręczeniowego Krzysztofa Marwickiego.

Honory gospodarzy uroczystego spotkania czynili natomiast: starosta staszowski i prezes Zarządu Powiatowego PSL w Staszowie Michał Skotnicki, wicestarosta Tomasz Fąfara i wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Staszowie Marek Chyla. Składanie Paniom życzeń rozpoczął prezes Mirosław Pawlak, po nim uczynili to także: sekretarz Krzysztof Marwicki i starosta Michał Skotnicki. Jak co roku, wszystkim Paniom wręczono kwiaty i czekolady. W części artystycznej wystąpili: Orkiestra Hut Szkła Gospodarczego prezesa Tadeusza Wrześniak, zespół muzyczny ,,Niecka połaniecka” i zespół ,,Staszicówka Band”.


Tekst i foto: Jan Mazanka

                    Instytucje                                                           Szkoły ponadgimnazjalne

       Bez_nazwy23.png

                          Związki i Stowarzyszenia

far.png